HAKKIMIZDA

Kongre Merkezi

1623 kişi kapasiteli Osmangazi Salonu, 1750 metrekarelik alanı ile, Türkiye’nin en büyük yüksek nitelikli sahnesine sahiptir. Kongre merkezi ayrıca, 813 koltuk kapasiteli Orhangazi Salonu, 400 kişilik Hüdavendigar Salonu 1000 kişilik balo salonu ve çok sayıda seminer salonu ile donatılmıştır. Atatürk Kongre Kültür Merkezi, profesyonel yönetimi ve kalifiye personeli sayesinde 10 kişilik bir toplantıdan, 3000 kişilik uluslararası bir kongreye kadar tüm organizasyonların başarılı ve keyifli geçmesini sağlamak üzere kurgulanmıştır. Oditoryumlara akustik form ve yüzeye sahip ahşap panel kaplama ile opera, tiyatro ve bale gibi yüksek nitelikli sahne sanatlarının icra edilmesine olanak veren sahne mekaniği ve ışık ses sistemleri kurulmuştur. Atatürk Kongre Kültür Merkezi’ndeki salonlara, Osmanlı İmparatorluğu’na yüz elli yıl başkentlik yapan Bursa’da türbeleri bulunan ilk dört padişahın isimleri verilmiştir.

Vizyon

Düşlerinize yakışan o görkemli düğün; Tüm emeğimiz, her bir detayıyla düşlerinizi süsleyen o görkemli düğün için. Merinos AKKM Davet’te, hayatınızın en mutlu gününe ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Misyon

Dekorasyondan masa düzenine, ikramlardan orkestraya kadar birçok detayın size özel olarak kişiselleştirilebildiği Merinos AKKM Davet’te; tüm dileklerinizin gerçeğe dönüştüğü bir düğün hayal edin, gerçekleştirelim