SALONLAR

Birçok farklı ihtiyaca çözümler sunan Merinos AKKM Davet; bünyesinde her ölçekten etkinlik için, farklı alan ve kapasite seçeneklerine sahip kullanışlı salonlar barındırmaktadır. Siz de gelin, hem salonlarımızı yerinde inceleyerek sizin için en doğru salonu seçin.

Büyük Teras Salonu

Eşsiz Bursa ve Uludağ manzarası eşliğinde yemeklerin yenebileceği, toplantıların yapılabileceği 1.000 kişilik geniş alanıyla modern ve kaliteli hizmet anlayışıyla kullanıma sunulan Büyük Teras – Açık Fuaye çeşitli organizasyonların ve cemiyetlerin yapılmasına imkan sağlamaktadır.

Detaylar

Yıldırım Bayezid Salonu

Bursa ve Uludağ’ı ovadan gören benzersiz bir manzaraya sahip Yıldırım Bayezid Salonu; konferans, gala ve birçok büyük etkinlik için uygundur. Resepsiyonlarda 1000, ziyafet düzeninde ise 600 kişiyi ağırlayabilir. Benzersiz dağ manzarasına sahip 294 m²’lik seyir terası, Merinos Parkı’na açılmaktadır. 350 m²’lik fuayesi bir köprü ile Osmangazi Salonu’na bağlanmaktadır.

Detaylar

Osmangazi Salonu

1623 koltuk kapasitesine sahip iki balkonlu Osmangazi Salonu’nda, opera, tiyatro ve bale gösterilerinden konferans ve konserlere kadar en kapsamlı organizasyonların gerçekleşmesine olanak verecek elektronik, mekanik ve akustik altyapı kurulmuştur. Salon; 1750 metrekareye ulaşan sahne alanı, hareketli ve kayar sahneler, hareketli orkestra çukuru, simultane tercüme odaları ve her türlü teknik imkanlar da dahil olmak üzere son teknoloji ile donatılmıştır. İdari kısımda bu teknolojiyi destekleyecek gerekli sanatçı odası ve çalışma odaları, atölyeler, prova odaları, ofisler, kütüphane, arşiv ve özel otopark alanı bulunmaktadır.3.800 metrekarelik bir alana yayılan ana ve yan fuayeler, tamamen şeffaf olarak tasarlanmış cephe sayesinde hem Merinos Parkı’nın oluşturduğu yemyeşil doğa ile hem de restorasyonu yapılmış Merinos Fabrikası ile bütünleşmektedir. Geniş galeri boşlukluları ile zenginleştirilmiş bu mekanlar aynı zamanda kayıt, sergi, stant ve ikram alanları olarak da kullanılmaktadır.

Detaylar

Orhangazi Salonu

813 koltuk kapasiteli Orhangazi Salonu modern teknik altyapısı ile konferans, konser, tiyatro ve sinema gösterimine olanak sağlayacak şekilde tasarlan-mıştır. Bu organizasyonları destekleyecek ses-ışık kontrol, simultane tercüme ve sanatçı soyunma odalarına sahiptir. Üç kata yayılmış, galeri boşlukları ile zenginleştirilmiş, yaklaşık 2.600 m²’lik ön fuaye ve ana fuaye alanları kokteyl, kayıt alma ve sergiler için son derece uygundur. Bu mekânlara açılan seminer salonları ve çok amaçlı salonlar bulunmaktadır. Ayrıca bu salonun üzerinde her türlü açık hava organizasyonu için kullanılabilecek yaklaşık 1.000 m²’lik kentsel teras mevcuttur. Merinos Parkı’nın en canlı noktası olan gölet ve çev-resi ile bütünleşen bu alan, geniş bir kafeterya ile desteklenmekte ve bir köprü ile Osmangazi Salonu’na bağlanmaktadır.

Detaylar

Fuar Alanı

Fabrika’nın Batı Kapısı’ndan Kongre Merkezi’ne açılan Doğu Kapısı’na kadar devam eden 3.000 kişilik fuar alanı, geniş kapsamlı sergi ve fuarların yanı sıra gala yemekleri ve resepsiyonlar için de uygun hale getirilmiştir.

Detaylar